Eğitici Puzzle Oyun Harfleri

Eğitici Oyunlar
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 7.3 MB
  • Version 2.0
  • Dil İngilizce
  • Firma Puzzles and MachUp Games
Çocukların zeka gelişimine büyük katkı sağlayacak olan bu oyun bir harika hemen indirin.

 İşte çocukları eğitecek ve onlara harfleri öğretecek olan bu mükemmel oyun artık sizlerle.  Bu mükemmel oyun çocukların okula çok daha hazır bir şekilde gitmesini sağlayacak. Pek çok yararlı özelliği bir arada taşıyan bu harika oyunu sizler çocuklarınız için mutlaka denemelisiniz. Bu oyunda çocuklar harflerin yapbozlarını tamamlayarak harfleri öğrenecekler. Bu da onların hem zihinsel gelişimini destekleyecek hem de onların harfleri çok daha kolay bir şekilde öğrenmesini sağlayacak. Çocukları oyunun içine çekecek pek çok özellikle birlikte oyunun sahip olduğu sürprizler de çocukların çok ilgisini çekecek. Hem eğitici hem de eğlenceli olan bu harika oyun ile çocuklar gelişimlerini hızlandıracaklar.

 Her bakımdan yararlı olan bu mükemmel oyunu sizler de çok beğeneceksiniz. Çocuklar harfleri yapboz tamamlayarak öğrenecekler. İşte bu da onların bir değil birden fazla gelişim alanını desteklemeye yarayacak. Bir çeşit eğitici oyun olan bu mükemmel fırsatı çocuklar mutlaka değerlendirmeli. Zeka gelişimi için hızlandırıcı etki gösterecek olan bu oyun sayesinde çocuklar kendi gelişimlerini ilerletecekler.

 Boş zamanların verimli dostu olaca bu oyunu tek tuş ile indirebilme şansına sahipsiniz. Üstelik çocuklar için üretilmiş olan bu mükemmel fırsat tamamen ücretsizdir. Size sunulan bu harika fırsatı hiç zaman kaybetmeden hemen indirin ve deneyin. 

Eğitici Puzzle Oyun Harfleri indir